top of page

FOTOGRAF ŚLUBNY PUŁAWY

UWIECZNIĘ WASZĄ MIŁOŚĆ I EMOCJE

Witajcie w ROYALWEDDINGS

Delikatne uśmiechy, wzruszenia, spojrzenia pełne tajemnicy. Fotografując miłość, łapię ją w klatce czasu, dając wam możliwość powrotu do tych cudownych chwil za każdym razem, gdy spojrzycie na ponadczasowe kadry.

Puławy to moje rodzinne miasto. Uważam, że jest to bardzo piękne i niedocenione miejsce. Jadąc mostem zawsze podziwiam widoki nad Wisłą. Będzie mi bardzo miło stworzyć dla was reportaż w naszych stronach.
 

Jeśli marzycie o wyjątkowej zagranicznej sesji plenerowej koniecznie zerknijcie na zdjęcia plenerowe i odezwijcie się do mnie - chętnie opowiem wam o wszystkich szczegółach.

9Y6A3918.jpg

JAK PARY PISZĄ O MNIE?

Ola i Szymon

"Zdjęcia z dnia naszego ślubu i późniejszego pleneru są cudowne! Uwielbiamy do nich wracać. Podczas ślubu, wesela i zdjęć plenerowych w ogóle nie czuliśmy się skrępowani. 

Czuliśmy się zaopiekowani przez profesjonalistę, zdjęcia otrzymaliśmy naprawdę szybko i cały czas patrzymy na nie z zachwytem! Polecamy współpracę z Jackiem z całego serca!"
9Y6A0128 IS.jpg

Poznajmy się :)

Cześć, mam na imię Jacek. Głowa pełna pomysłów, ciągłe dążenie do doskonałości i perfekcji to zdecydowanie Ja. Fotografia to dla mnie światło, które tworzy historie i emocje. Ciągle jestem spragniony poznawania i odkrywania nowych miejsc (w tym roku zakochałem się w Majorce).  

Od ponad 8 lat zajmuje się fotografią ślubną, pracuję w całej Polsce i poza jej granicami.

Chcesz mnie poznać? Spotkajmy się przy kawie albo herbacie i zanurzmy w kadrach, które będziecie mogli wziąć w ręce i zobaczyć w zupełnie innej formie fotoalbumu.

DLACZEGO WARTO?

Reportaż ślubny to wspaniała wzruszająca opowieść waszej miłości. Tworząc kadry skupiam się na uchwyceniu waszych emocji i najbliższych wam osób, dzięki temu zdjęcia które dla was stworzę będą ponadczasowe

Kolorowa i naturalna fotografia ślubna - Zwracam dużą uwagę na to aby zdjęcia, które oddaję moim parom były naturalne i oddawały autentyczność. 

Nie reżyseruję, lecz obserwuję i uwieczniam to co widzę. Dzięki temu wykonane przeze mnie zdjęcia są wyjątkowo prawdziwe i tworzą spójną opowieść o Waszym wyjątkowym dniu.

Możecie na mnie liczyć w tak ważnych dla was chwilach - jestem dla was!

_DSC4103.jpg
Portfolio

HISTORIE ŚLUBNE

Portfolio

PLENERY

IMG_4650.HEIC
NAPISZ DO MNIE

Wysłano

Nie wysłano

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
Kontakt
bottom of page